piątek, 14 lutego 2020

Stylizacja na co dzień z Yoins.com i Rosegal.com

Dzień dobry,
Wprowadzam na bloga również stylizacje. Nie będzie ich dużo, ale raz na jakiś czas, coś pooglądamy :)

Moja stylizacja jest batdzo prosta. Po ciąży nie kombinuje z ubraniami, wybieram raczej nie rzucające się w oczy, z racji tego, że forma nadal nie taka :)
Wiecie jak ja kocham sukienki. Ciągle Wam pokazywałam w zamówieniach po kilka. Wybrałam sukienkę w kratkę z 3/4 rękawami. Ma gumeczkę i pasek, który można ściągać i chodzić bez. Ja zawsze chodzę z paskiem, tak mi się podoba najbardziej. Ja mam 176 cm wzrostu i większość sukienek jest na mnie za krótka, w tym przypadku jest idealna! Mam ją ze sklepu Rosegal.com
Do tego dobrałam najkrótsze botki jakie miałam, również z rosegal.com
Mam na sobie także płaszczyk z Yoins.com
Ja mam problem zawsze z płaszczykami, bo mam za krótkie rękawy, tutaj są tak na styk, ale uwierzcie mi miałam nawet o połowę krótsze w innych. Płaszczyk z Yoins jest przepiękny. Zawsze chciałam w jasnych kolorach, a tutaj zdecydowałam się na ciemniejszy i trafiłam idealnie.

Udostępnij

2 komentarze :

 1. Sukienka bardzo mi się podoba. Jest prosta, ale bardzo dziewczęca. <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Do you realize there is a 12 word phrase you can communicate to your man... that will trigger intense feelings of love and instinctual appeal for you deep inside his chest?

  That's because deep inside these 12 words is a "secret signal" that triggers a man's instinct to love, please and protect you with his entire heart...

  12 Words Who Trigger A Man's Desire Response

  This instinct is so built-in to a man's brain that it will drive him to work harder than ever before to make your relationship as strong as it can be.

  Matter of fact, fueling this dominant instinct is so essential to achieving the best ever relationship with your man that the instance you send your man a "Secret Signal"...

  ...You will immediately find him open his mind and soul to you in such a way he's never expressed before and he'll see you as the one and only woman in the galaxy who has ever truly understood him.

  OdpowiedzUsuń

Designed by Blokotek. All rights reserved.