poniedziałek, 24 czerwca 2019

Nivea Balsam do opalania SPF 50+

Pogoda za oknem dopisuje, także warto zadbać o swoją skórę i zdrowie!Mam nadzieję, że pamiętacie o filtrach?Jeśli nie, to lećcie szybciutko do sklepu zakupić!Ja w tym roku testuję balsam do opalania Nivea SPF 50+  i już jestem z niego zadowolona!Balsam mieści się w poręcznej, niebieskiej buteleczce.Zawiera skuteczny zestaw filtrów UVA/UVB, dzięki którym mamy zapewnioną natychmiastową i skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym.Zapach produktu jest delikatny i przyjemny, podoba mi się bardzo!
Konsystencja jest lekka, szybko się wchłania.Balsam nie brudzi ubrań, co zdarza się nielicznym produktom.
Oprócz dobrej ochrony naszego ciała, balsam także pięknie nawilża skórę, dzięki czemu jest ona miękka i lekko ujędrniona.

 Jest to produkt wodoodporny, ale pamiętajcie, aby za każdym razem kiedy wyjdziecie z wody lub wytrzecie się ręcznikiem, ponownie nałożyć balsam, inaczej nie będzie miało co chronić waszej skóry lub będzie miało obniżony poziom ochrony.


Znajdziecie go w Rossmannie w przystępnej cenie.Produktu jest całkiem dużo, starczy Wam na trochę użyć.Jeszcze zapomniałam wspomnieć, że ładnie rozświetla nogi :)


Udostępnij

7 komentarzy :

Designed by Blokotek. All rights reserved.