sobota, 21 września 2019

Nivea spraye do modelowania włosów

Sprayów do modelowania włosów używa coraz więcej osób.Sama kiedyś nie zwróciłabym na nie uwagi, ponieważ używałam tylko lakieru do włosów, żebym cieszyła się długo wymarzoną fryzurą.
Kiedy dostałam paczkę od Przyjaciółek Nivea mogłam przekonać się na własnych włosach jak sprawdzą się u mnie takie produkty.

Spray do włosów podkreślający skręt loków, dodający objętości czy wygładzający?Który Wy wybieracie?

Każdy z nich nie posiada alkoholu etylowego.Podoba mi się ich opakowanie.Fajna szata graficzna, w wiosennych kolorkach.Duże pojemności na pewno starczą na sporo użyć.Spraye trzeba używać z umiarem, nie przesadzajcie, bo osiągniecie efekt, którego byście nie chciały.Przy zaaplikowaniu bardzo dużej ilości sklejają włosy.Nauczyłam się z nimi pracować w taki sposób, aby wydobyć z nich wszystko, to co najlepsze, a działają naprawdę super.Każdy spełnia swoje zadanie.Dodatkowo żaden nie przesusza, a wręcz mam wrażenie, że włosy się ładnie błyszczą.

Udostępnij

8 komentarzy :

 1. Nie wiedziałam że nivea ma lakiery do włosów... wstyd :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Great products!
  HAPPY WEEK
  xoxo
  https://stylishpatterns.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wersja VOLUME mnie ciekawi..to coś co mogłoby mi się przydać..

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe te lakiery trzeba się zaopatrzyć. Pozdrawiam cieplutko A.

  OdpowiedzUsuń
 5. W ogóle nie słyszałam o tej serii! Teraz na pewno muszę wypróbować tę linię, szczególnie spray dodający objętości. <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam wszystkie trzy :D Najczęściej używam sprayu dodającego objętości :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Packers and Movers Chennai Give Safe and Reliable ***Household Shifting Services in Chennai with Reasonable ###Packers and Movers Price Quotation. We Provide Household Shifting, Office Relocation, ✔ ✔ ✔ Local and Domestic Transportation Services, Affordable and Reliable Shifting Service Charges @ Packers And Movers Chennai

  OdpowiedzUsuń

Designed by Blokotek. All rights reserved.